FARMACEUTYKI

Dermokosmetyki do zadań specjalnych – Rubialine

Dermokosmetyki są dostępne przede wszystkim w aptekach oraz w specjalistycznych drogeriach, zarówno tradycyjnych – stacjonarnych, jak również internetowych. Jest to asortyment, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ze względu na połączenie działania pielęgnacyjnego, przeciwzmarszczkowego, nawilżającego z terapią wielu problemów dermatologicznych. Laboratoria SVR to jeden z wiodących producentów w tym zakresie.


mleczkiem do demakijażu

Foto: pixabay.com

Wśród wielu profesjonalnych dermokosmetyków na…

Wśród wielu profesjonalnych dermokosmetyków na uwagę zasługuje na pewno seria Rubialine przeznaczona do cery szczególnie wymagającej, bardzo wrażliwej, z tendencją do rumienia oraz trądziku różowatego. Gama kosmetyków Rubialine to jedna serii dermatologicznych preparatów do pielęgnacji i terapii skóry bardzo wrażliwej. Rubialine jest dedykowana osobom, których problemem jest skłonność do rumienia, pieczenia skóry, nieprzyjemnego uczucia gorąca. Dermatologia definiuje taki typ skóry jako nadreaktywny. Ku utrapieniu osób z takim problemem rumień, pieczenie, zaczerwienienia mogą pojawiać się w wielu sytuacjach, takich jak stres, zmiany temperatury, po zjedzeniu gorących, pikantnych potraw. Dlatego właśnie seria dermokosmetyków Rubialine może stanowić bardzo skuteczną terapię i ogromną ulgę dla osób, które jej używają.

mleczkiem do demakijażu

Foto: pixabay.com

W skład linii Rubialine wchodzą krem z wysokim filtrem SPF 50, zapewniający bardzo wysoki faktor ochronny przed słońcem, woda i żel micelarny do delikatnego demakijażu i oczyszczania wrażliwej skóry. Znajdziemy tu również krem do skóry naczyniowej oraz krem do skóry suchej oraz bardzo suchej. Warto wiedzieć, że dermokosmetyki Rubialine są zalecane także do cery ze skłonnością do pękających naczynek krwionośnych oraz trądziku różowatego. Jak widać są to doskonałe preparaty, które stanowią wsparcie w leczeniu i pielęgnacji skóry bardzo trudnej i wymagającej z wieloma problemami takimi jak nadwrażliwość, rumień czy trądzik różowaty.


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>