FARMACEUTYKI

Drastyczna utrata masy

Drastyczna utrata masy ciała może być szkodliwa dla naszego organizmu, gdyż wtedy może być on narażony na choroby związane z układem odpornościowym. Stosunek masy ciała, do wzrostu, wieku i innych cech jest bardzo istotny i należy go utrzymywać na odpowiednim poziomie, gdyż utrata masy ciała jest niebezpieczna i może narazić na szwank nasze zdrowie.


Musimy stosować odpowiednią dietę, która będzie zbilansowana i bogata w składniki odżywcze, które są niezbędne dla naszego organizmu. Wszyscy, którzy są narażeni na głód, powinni korzystać z publicznych stołówek, które oferują darmowy gorący posiłek. Jeśli nastąpi u nas utrata masy ciała, to powinniśmy się udać do lekarza dietetyka, który zapobiegnie dalszej utracie masy. Musimy o tym pamiętać, bo zbyt chuda sylwetka jest tak samo niebezpieczna dla organizmu, co otyłość wywołująca różne choroby układu krwionośnego i serca. Należy się z tym liczyć i o tym pamiętać, gdyż jest to kwestia, której nie należy w żadnym wypadku zaniedbywać pod żadnym pozorem, bo utrata masy ciała jest szkodliwa.

Drastyczna utrata masy – galeria

choroby reumatyczne

Foto: pixabay.com


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>