FARMACEUTYKI

Ibuprom Sprint Caps – szybko zwalcza ból

Dolegliwości bólowe, podwyższona temperatura – to problemy i objawy, które mogą przytrafić się każdemu. Można powiedzieć, że wszyscy doskonale znamy uciążliwości związane z bólem głowy, pleców czy mięśni. Wiemy jak uciążliwe i przykre są objawy związane ze stanem zapalnym czy infekcją. Oczywiście nie należy zwlekać z konsultacją lekarską, jeśli problemy utrzymują się dłużej niż 2-3 dni albo mają charakter przewlekły. Czasem jednak ból przytrafia się nagle, np.w pracy, może mieć charakter…

w pracy, może mieć charakter przejściowy związany np. z niewyspaniem, stresem czy przemęczeniem. Wówczas szukamy sposobów szybkich, bezpiecznych i skutecznych. Takiej jak kapsułka Ibuprom Sprint Caps. Ibuprofen to znany wszystkim składnik aktywny leków o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Jest substancją aktywną wielu leków NLPZ, które stosujemy w przypadku dolegliwości bólowych. Ale jak się okazuje nie wszystkie lekarstwa działają tak sami szybko i skutecznie, nawet jeśli zażywa się lek oparty na tym samym aktywnym składniku, w takiej samej dawce. Ibuprom Sprint Caps to doskonały przykład środka, który działa praktycznie od razu, a zawiera Ibuprofen w dawce 200mg na kapsułkę. Szybki efekt, ulga w bólu, podczas gorączki to efekt specyficznej postaci leku. Ibuprom Sprint Caps to rozpuszczalne w żołądku elastyczne kapsułki, w których jest rozpuszczony, przyswajalny ibuprofen, w formie roztworu gotowego do wchłonięcia.

Lek jest stosowany przy łagodzeniu bólu…

Lek jest stosowany przy łagodzeniu bólu o różnym podłożu. Jest skuteczny w przypadku bólu głowy, brzucha, pleców, rwy kulszowej, bólów menstruacyjnych. Sprawdza się też w leczeniu stanów zapalnych oraz infekcji, które wywołują bóle o różnym umiejscowieniu. Ibuprom Sprint Caps jest także skutecznym lekiem przeciwgorączkowym. Oczywiście należy pamiętać o zapoznaniu się z ulotką, szczególnie w części dotyczącej dawkowania, przeciwwskazań i ewentualnych niepożądanych działań.


1 komentarz

  1. Gdy coś mnie boli, to zażywam wtedy tabletki Ibuprom. Są one bardzo dobre, skutecznie zwalczają ból. Poza tym są dostępne w każdej aptece, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>