FARMACEUTYKI

Kremy na specjalne problemy

Nie każdej kobiecie wystarczy choćby najdroższy i najwyższej jakości, ale zwykły krem. Krem powinien czasem, w wielu przypadku, robić coś jeszcze – bardzo silnie nawilżać, zmniejszać trądzik lub wydzielanie sebum, lub też, jak w tym omawianym przypadku, skutecznie usuwać drobne piegi i inne przebarwienia.


Taki właśnie jest ten kosmetyk – stworzony z myślą o kobietach, które chcą czegoś( dużo )więcej. Jak niektórym z nas wiadomo, zmarszczki nie są jedynym problemem. Zanim w ogóle zaczniemy o nich myśleć na poważnie, część z nas przejdzie na przykład przez fazę wzmożonego trądziku i łojotoku. Wygląda to równie nieciekawie. Po pryszczach i innych ropnych wykwitach mogą więc nam zostać” na pamiątkę” szpecące blizny o innej fakturze i kolorze, czasem znikające w biegiem lat, a czasem jeszcze wolniej.

Problemem mogą być też piegi…

Problemem mogą być też piegi u rudych i inne przebarwienia – wywołane Słońcem, zmianami hormonalnymi, lub też genetyczne. Ratunkiem na tego typu problemy z nierównym ubarwienie cery jest zwykle stosowny krem, ale nie powinien to być najzwyklejszy krem wybielający – nie ma żadnej gwarancji, że naprawdę nam pomoże. Co innego specjalne serum rozjaśniające Biolig. Zostało ono stworzone z myślą o przebarwieniach, ale może pomoc na wszelkie stany i problemy pokrewne. Jak działa.

Kremy na specjalne problemy – galeria

atopowe zapalenie skóry

Foto: pixabay.com

Dzięki zawartości wyciągu z rośliny Rabdosia zmniejsza ilość i zabarwienie plamek pigmentacyjnych. Rozjaśnia zatem w ciągu kilku miesięcy widoczne przebarwienia i zarazem zapobiega powstawaniu nowych. Wyrównuje tzw. koloryt cery, zapewniając jej gładkość, świetlistość i zdrowy wygląd. Dodatkowo opóźnia procesy starzenia się skóry, nawilża ją i działa regenerująco.


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>