FARMACEUTYKI

Poskromić kobiece hormony

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, kiedy w organizmie zaczynają zachodzić nieodwracalne zmiany. Można by pomyśleć, że starość nie radość, jednak czy w dzisiejszych czasach pięćdziesięcioletnią kobietę można nazwać staruszką. Przekwitanie jest jak najbardziej naturalnym procesem, jednak biorą w nim udział hormony żeńskie, które potrafią być nieprzewidywalne.Wiele kobiet zaczyna stosować tak zwaną hormonalną…

Wiele kobiet zaczyna stosować tak zwaną hormonalną terapię zastępczą, jednak może ona nieść ze sobą nieprzyjemne skutki uboczne. Najlepszym sposobem na złagodzenie objawów przekwitania jest zmiana diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Bardzo przydanym suplementem może być menopausal formula, który jest preparatem całkowicie naturalnym.

W okresie przekwitania bardzo powszechny jest niedobór podstawowych witamin i innych mikroelementów, na przykład wapnia. Menopausal formula gwarantuje regularne dostarczanie wszystkich niezbędnych składników. Wapń jest szczególnie ważny, gdyż w tym okresie u wielu kobiet hormony powodują odwapnienie kości i osteoporozę. Wiele naturalnych ziół i roślin jest w stanie łagodzić objawy niedostatku hormonów. Wiele z nich takie jak żeń-szeń czy lukrecję zawiera menopausal formula.

Dzięki menopausal formula wiele kobiet może przejść okres menopauzy bardzo łagodnie, bez wszystkich przykrych dolegliwości, łącznie z wahaniami nastrojów i kłopotami z pamięcią. Każda kobieta zanim zdecyduje się terapię hormonalną powinna wypróbować innych bardziej naturalnych metod, bowiem może się okazać, że okażą się wystarczające.


Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>